BLUZË CROPPED STRUKTURË

Xhaketë e shkurtër me jakë xhakete dhe dekolte V. Mëngë të gjata me vata. Mbërthim i përparmë me kopsa metalike.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 15% pambuk i ricikluar.

unike | 4661/715

39,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë