BLUZË ME QËNDISJE ME FISTON Detaje

 

I bardhë - 0264/037

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaje pëlhure me qëndisje me fiston kombinuar me një ngjyrë.

GJATËSIA E MODELIT: 177 CM

JOIN LIFE
Care for fiber: të paktën 50% pambuk organik.
Pambuku organik kultivohet nëpërmjet praktikave që na ndihmojnë të mbrojmë biodiversitetin, siç është rotacioni i kultivimeve ose përdorimi i fertilizuesve natyrorë.

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Pamje 1 nga BLUZË ME QËNDISJE ME FISTON të Zara-s
Pamje 2 nga BLUZË ME QËNDISJE ME FISTON të Zara-s
Pamje 3 nga BLUZË ME QËNDISJE ME FISTON të Zara-s