BLUZË BAZIKE LISHO

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 95% pambuk organik.

3,95 EUR

Ngjyra E kaltër e hapur | 5048/111

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë

Mund të të pëlqejë edhe