BERMUDA LEGGING SPORTY Detaje

 

E zezë - 9347/663

Bermuda me legging brenda, mes elastik dhe lidhëse të rregullueshme tek pjesa e sipërme. Xhep para dhe mbrapa me zinxhir dhe në fund e gomuar. Qëndisje etikete në pjesën e përparme. Legging me stampim all over.

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shih disponueshmërinë në dyqan" është përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga BERMUDA LEGGING SPORTY të Zara-s
Pamje 2 nga BERMUDA LEGGING SPORTY të Zara-s
Pamje 3 nga BERMUDA LEGGING SPORTY të Zara-s
Pamje 4 nga BERMUDA LEGGING SPORTY të Zara-s