TRUE NEUTRALS ЈАКНА СО ПАТЕНТ

1.490,00 ден

Јакна од колекцијата TRUE NEUTRALS од 64% памучна плишена ткаенина. Висока јака во ребреста ткаенина како и манжетните и долниот дел. Преден метален патент. Предни џебови скриени во шевовите. TRUE NEUTRALS извезен мотив во соодветни бои на задната страна.

Лапорец-сива | 9006/799

Изберете величина

Стави во кошничка