TRUE NEUTRALS ИЗВЕЗЕН БЛУЗОН

1.290,00 ден

Блузон од колекцијата TRUE NEUTRALS од 100% памучна плишена ткаенина со малку поширок крој. Кружен изрез и долги ракави, обработени со ребреста ткаенина. Везено TN лого во иста боја на градите. Шев во висина на градите на предниот дел. Декоративни штепови на задниот дел. Ребреста ткаенина на долниот дел.

Боја: Антрацит сива | 2224/669

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка