TINTED BALM

729,00 MKD

Lip color, made luminous. Овој мазен, лесен балзам за усни дава боја со сјаен допир.
Неговата хидратантна формула ги измазнува усните, обезбедувајќи привлечна, мека завршница која нема ни забележите дека ја имате.

Bling - 757 | 4130/308

Стави во кошничка

Процесирај нарачка