TIMELESZ - ЦВЕТЕН РЕБРЕСТ КОМПЛЕТ

999,00 ден

Комплет ребреста маица и велосипедски шорцеви. Мал цветен дезен и тантелно порабување во иста боја.

Лесни за комбинирање, може да се носат како целосен изглед или да се комбинираат со други производи од колекцијата.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување големина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Чоколадо | 1037/503

Изберете величина

Стави во кошничка