TIMELESZ - ФРОТИРНИ БЕРМУДИ 

629,00 ден

Бермуди од мешан фротир и памук. Еластичен колан што нуди удобност со врвка во контрастна боја.

Удобно парче што лесно се комбинира со соодветната поло маица од иста ткаенина.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Боја: Сина | 6208/560

Изберете величина

Стави во кошничка