TIMELESZ - ФРОТИРЕН КОМБИНЕЗОН

999,00 ден

Лелеав комбинезон од мека фротирна ткаенина. Контрастни прерамки јажиња.  

Лесно и удобно парче за комбинирање со маици. 

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Средно-сина | 4012/505

Изберете величина

Стави во кошничка