TIMELESZ - ТЕКСТУРИРАНИ БЕРМУДИ

1.190,00 ден

Лелеави бермуди од лесен текстуриран памук. Еластичниот колан ги прави удобно парче со детаљ на врзување. 

Достапна е соодветна маица за носење како целосен изглед или може да се комбинираат со маици од колекцијата.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Екру | 6023/108

Изберете величина

Стави во кошничка