TIMELESZ - ПЛЕТЕН КОМПЛЕТ СО ЧИПКАСТА ТКАЕНИНА СО ДУПЧИЊА

999,00 ден

Комплет плетена маица и велосипедски шорцеви со завршница со отворена плетка.

Лесни за комбинирање, може да се носат како целосен изглед или да се комбинираат со други производи од колекцијата.

Ако не сте сигурни за големината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување големина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Боја: Валкано-розева | 0485/634

Изберете величина

Стави во кошничка