TIMELESZ - БЕРМУДИ СО ЦВЕТЕН ДЕЗЕН

1.190,00 ден

Лелеави бермуди од цветен дезениран пуплин. Еластичен колан што нуди удобност со детаљ на врзување.

Лесни за комбинирање, создавајќи целосен изглед со соодветна маица од колекцијата.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Морско-зелена | 6027/118

Изберете величина

Стави во кошничка