TIMELESZ - БЕРМУДИ СО ПЛЕТКА ПУКАНКИ

699,00 ден

Бермуди од памучна плетена ткаенина со плетка „пуканки“. Еластичен удобен колан со врвка како детаљ  

Достапна е соодветна маица за носење како целосен изглед или да се комбинираат со маици од колекцијата. 

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Ф`стак боја | 0485/508

Изберете величина

Стави во кошничка