TIMELESZ - БЕРМУДИ СО ДЕЗЕН DIP-DYE ОД МЕШАН ЛЕН

1.190,00 ден

Бермуди со дезен dip-dye од лесен памук и лен. Еластичен колан што нуди удобност. Со бисерни копчиња како детали.

Удобно парче кое лесно се комбинира. Маица во иста боја достапна за носење како целосен изглед.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Праска | 6173/168

Изберете величина

Стави во кошничка