TIMELESZ - БЕРМУДИ ОД ИНДИСКО ПЛАТНО

999,00 ден

Бермуди од текстуриран памук. Еластичен колан што нуди удобност.

Лесно се комбинираат со соодветната кошула за креирање целосен изглед.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Светла каки | 5767/517

Изберете величина

Стави во кошничка