TIMELESZ - БЕРМУДИ НА РИГИ СО ВРВКА

1.190,00 ден

Бермуди од памучна ткаенина со ткаени риги. Еластичен колан со врвка со јазли. Двојни подвиткани ногавици.

Парче што лесно се комбинира со маици и блузони од колекцијата.

Ако не сте сигурни за величината, ви препорачуваме да се консултирате со помошник за одредување величина или да нѐ контактирате, со задоволство ќе ви ги обезбедиме димензиите доколку е потребно.

Светлосина | 6025/111

Изберете величина

Стави во кошничка