PIKACHU POKÉMON ™ ПАТИКИ

1.790,00 ден

PIKACHU POKÉMON ™ патики со детали во контрастна боја. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Дебел гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3476/330

Изберете величина

Стави во кошничка