PIKACHU POKÉMON™ ПАТИКИ

1.790,00 ден
-60%
699,00 ден

PIKACHU POKÉMON™ патики со детали во контрастна боја. Приспособливо врзување. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Дебел гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3418/330

Изберете величина

Стави во кошничка