PARIS БЛУЗОН СО УКРАСНИ КАМЧИЊА

1.190,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Слоган со украсни камчиња на предниот дел.

Црна | 1165/604

Изберете величина

Стави во кошничка