PAPERBAG ФАРМЕРКИ

Paperbag фармерки со еластичен колан, предно закопчување со нитни, предни и задни надворешни џебови и подвиткани манжетни.

Светлосина | 4433/513

999,00 MKD

Изберете величина

 • 6-9 months (74 cm)
 • 9-12 months (80 cm)
  Слични производи 
 • 12-18 months (86 cm)
  Слични производи 
 • 18-24 months (92 cm)
 • 2-3 years (98 cm)
 • 3-4 years (104 cm)
 • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка