OVERSIZE ТЕКСТУРИРАНА КОШУЛА

Кошула со јака и долги ракави. Предно закопчување со копчиња и надворешен џеб на градите.

899,00 MKD

Боја Бела | 1639/009

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и