OVERSIZE ПАМУЧЕН ЏЕМПЕР

Џемпер изработен од предена памучна ткаенина со лежерен крој. Кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% органски памук.

1.990,00 MKD

Боја Патка-сина боја | 3332/313

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и