OKAY BEARS® МАИЦА

629,00 ден
-52%
299,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави. Принт од OKAY BEARS® на предниот и задниот дел. Ознака на долниот дел.

Црна | 3366/662

Изберете величина

Стави во кошничка