MICKEY MOUSE © DISNEY КОМПЛЕТ ОД ПЛИШ

1.290,00 MKD

Дводелен комплет. Блузон со кружен изрез и долги ракави. Хеланки со еластичен колан. Дезен со MICKEY MOUSE © DISNEY.
Ова пакување е неделиво и целосно ќе се врати.

Црна | 7878/504

Изберете величина

  • 9-12 месеци (80 cm)
  • 12-18 месеци (86 cm)
  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)
  • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка