MANIFESTO СТИК 3 ВО 1

849,00 ден

Мултифункционален стик со кремаста текстура, достапен во две завршници: мат и бисерна. Изработен со хијалуронска киселина. Има моментален навлажнувачки ефект.

Оваа формула со кремаста текстура лесно се нанесува на образите, усните и очите. Офталмолошки тестирана.

ИСТАКНАТИ

Содржи хијалуронска киселинаЛесна завршницаХидратантноПроменлива покривност

ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА

Боја: 144 - CONQUER | 4280/100

Стави во кошничка