LILO & STITCH © DISNEY ПАТИКИ

1.790,00 ден

LILO & STITCH © DISNEY патики. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка и постава од 100% памук. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3416/430

Изберете величина

Стави во кошничка