LILO & STITCH © DISNEY БЛУЗОН СО ФОЛИЈА

1.290,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. LILO & STITCH © DISNEY апликација и детаљ со фолија на предниот и задниот дел.

Розева | 5431/616

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка