KIDS/ ХУЛАХОПКИ ОД МИКРОФИБЕР

Хулахопки од микрофибер со еластичен колан.

Црна | 3771/648

449,00 MKD-30%299,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • 6-7 years (120 cm)
  • 8-9 years (130 cm)
  • 10-11 years (146 cm)
  • 12-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка