KIDS/ СПОРТСКИ ПАТИКИ

Патики во комбинација на парчиња и материјали. Со врвки и приспособлив стопер. Предни и задни гајки на повлекување со рефлектирачки детаљ за лесно облекување. Постава и влошка од ткаенина со ефект на мемориска пена. Гумен ѓон во комбинација на бои.

Зелена како лимета | 4345/930

2.290,00 MKD-30%1.490,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

 • EU 30 (19cm )
 • EU 31 (19,5cm )
 • EU 32 (20,5cm)
 • EU 33 (21cm)
 • EU 34 (21,5cm)
 • EU 35 (22,5cm)
 • EU 36 (23cm)
 • EU 37 (23,5cm)
 • EU 38 (24,5cm)
 • EU 39 (25cm)
 • EU 40 (25,5cm)

Стави во кошничка