KIDS/ ПАМУЧНИ ПАТИКИ

Памучни патики со еластични детали на горниот дел за подобро приспособување. Задна гајка на повлекување за лесно облекување. Постава и влошка од 100% памук. Лесен гумен ѓон.

STARFIT® ФЛЕКСИБИЛНА ТЕХНИЧКА ВЛОШКА ОД ПОЛИУТЕРАНСКА ПЕНА ЗА ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

Црна | 4406/930

1.290,00 MKD-20%999,00 MKD

Изберете величина

 • EU 29 (18,5cm)
 • EU 30 (19cm)
 • EU 31 (19,5cm)
 • EU 32 (20,5cm)
 • EU 33 (21cm)
 • EU 34 (21,5cm)
 • EU 35 (22,5cm)
 • EU 36 (23cm)
 • EU 37 (23,5cm )
 • EU 38 (24,5cm )
 • EU 39 (25cm )
 • EU 40 (25,5cm)

Стави во кошничка