KIDS/ ДОЛГИ ЧОРАПИ СО РИГИ

Долги чорапи со дезен на риги.

JOIN LIFE Care for water: најмалку 20% рециклиран полиамид и 5% рециклиран полиестер.

Виолетова | 4934/738

279,00 MKD

Изберете величина

  • 6-7 years (18-19 cm)
  • 8-9 years (20-22 cm)
  • 10-11 years (23-24 cm)
  • 12-14 years (25-27 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка