JOMA® KUBOR ПАТИКИ

2.690,00 ден
-66%
899,00 ден

JOMA® KUBOR патики со мрежести детали и контрастна боја. Приспособливо врзување. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Зајакнат гумен врв. Гумен ребрест ѓон во контрастна боја.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Зелена | 3328/230

Изберете величина

Стави во кошничка