JEANS ZW THE MID WAIST STRAIGHT

Slim fit - Straight leg - Mid rise
JEANS ZW SIGNATURE DENIM

Избледени фармерки со среден струк, пет џебови, и закопчување со патент и метално горно копче. Со прав крој.

JOIN LIFE Care for fiber & water: најмалку 20% рециклиран памук.

1.990,00 MKD999,00 MKD-45%

Боја Сина | 2553/250

Изберете величина

  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и