JEANS ZW THE DREED FLARE

Slim Fit - Cropped Flare Leg - High Rise
ZW SIGNATURE DENIM JEANS

Фармерки со висок струк и пет џеба. Ѕвонести ногавици и непорабени долни рабови. Предно закопчување.

1.990,00 MKD

Боја Школко-бела | 6840/071

Изберете величина

  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и