JEANS ZW THE 70´S BOOTCUT

Slim Fit - Bootcut Leg - Mid Rise
JEANS ZW SIGNATURE DENIM

Фармерки со средно висок струк и пет џебови. Прав крој. Закопчување со патент и метално горно копче.

JOIN LIFE Care for fiber & water: најмалку 20% рециклиран памук.

1.990,00 MKD999,00 MKD-45%

Боја Сина | 2553/252

Изберете величина

  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и