JEANS Z1975 WIDE LEG CROPPED BOTONES

Фармерки со висок струк и декоративни копчиња на предниот дел. Задни надворешни џебови. Широки ногавици до глужд. Закопчување со патент и метално горно копче.

1.590,00 MKD

Боја Светла каки | 1889/161

Изберете величина

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и