JEANS RELAXED ОД КОМПЛЕТ

Фармерки со опуштен крој кои имаат странични џебови и задни пасул џебови. Со контрастен конец за порабување, преден патент и копчиња.

2.590,00 MKD

Боја Сина | 2553/314

Изберете величина

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и