FIELDS AT NIGHTFALL 100 ML

ZARA FIELDS AT NIGHTFALL EDP 100 ML (3.4 FL. OZ).

Парфимирана вода со смолест мирис, вклучувајќи ноти на пралини, јасмин и сандалово дрво. Елегантна и женствена мирисна композиција.

0120/457

999,00 MKD

Стави во кошничка

Процесирај нарачка