BOHEMIAN BLUEBELLS 40МЛ

ZARA BOHEMIAN BLUEBELLS EDP 40 МЛ (1.36 FL. OZ). Парфимирана вода.

„Мирис со боемски дух што изобилува со смели, изненадувачки и шармантни ноти со енергичен карактер. Различен од сите мириси што сте ги почувствувале досега.“ – Џо Малоун, одликувана со орден на британската империја, основач на Jo Loves.

- Мирисот открива ноти на лаванда, сандалово дрво и мошус.

0110/115

999,00 MKD

Стави во кошничка