BARBIE™ MATTEL ПАТИКИ

1.790,00 ден
-60%
699,00 ден

Патики BARBIE™ MATTEL. Приспособливи врвки во контрастна боја. Флексибилна влошка. Гумен ѓон со детаљ во контрастна боја.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3464/330

Изберете величина

Стави во кошничка