BABY/ ТЕХНИЧКИ ПАТИКИ

Технички патики. Приспособливо прицврстување со лепенка на горниот дел. Задна гајка на повлекување за лесно облекување. Постава и влошка од 100% памук. Дебел ребрест ѓон во спортски стил.

STARFIT®- Флексибилна техничка влошка од полиуретанска пена за поголема удобност.

Валкано бела | 6317/930

1.790,00 MKD

Изберете величина

  • EU 22 (13,5cm)
  • EU 23 (14,5cm)
  • EU 24 (15cm)
  • EU 25 (15,5cm)
  • EU 26 (16,5cm)
  • EU 27 (17cm)
  • EU 28 (17,5cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка