BABY/ РУСТИЧНИ ЧОРАПИ НА РИГИ

Долги рустични чорапи со дезен на риги.

Боја на камила | 1554/537

399,00 MKD-35%249,00 MKD

Изберете величина

  • 12-24 months (13-14 cm)
    Слични производи 
  • 2-3 years (14-15 cm)
    Слични производи 
  • 4-5 years (16-17 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка