BABY/ РЕБРЕСТИ ХУЛАХОПКИ

Ребрести хулахопки со еластичен струк.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 55% органски памук.

Антрацит сива | 2482/550

449,00 MKD-30%299,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • 1-6 months (68 cm)
  • 6-12 months (80 cm)

Стави во кошничка