BABY/ ПАМУЧНИ ПАТИКИ

Патики изработени од 100% памук со прицврстување со приспособливи лепенки. Контрастен гумен ѓон.

STARFIT®- Флексибилна техничка влошка од полиуретанска пена за поголема удобност.

Бела | 6401/030

1.290,00 MKD-65%399,00 MKD

Изберете величина

  • EU 21 (13cm)
  • EU 22 (13,5cm)
  • EU 23 (14,5cm)
  • EU 24 (15cm)
  • EU 25 (15,5cm)
  • EU 26 (16,5cm)
  • EU 27 (17cm)
  • EU 28 (17,5cm)

Стави во кошничка