BABY/ КОНТРАСТНИ ПАТИКИ

Патики со контрастни детали. Задна гајка на повлекување за лесно облекување. Закопчување со страничен патент и приспособливо врзување. Контрастен гумен ѓон.

STARFIT®- Флексибилна техничка влошка од полиуретанска пена за поголема удобност.

Бела | 6411/930

1.290,00 MKD

Изберете величина

  • EU 20 (12,5cm)
  • EU 21 (13cm)
  • EU 22 (13,5cm)
  • EU 23 (14,5cm)
  • EU 24 (15cm)
  • EU 25 (15,5cm)
  • EU 26 (16,5cm)
  • EU 27 (17cm)
  • EU 28 (17,5cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка