BABY/ КОНТРАСТНИ ВИСОКИ ПАТИКИ

Високи патики со парчиња во комбинација на различни материјали и бои. Предна лепенка и приспособливи врвки. Задна гајка на повлекување за лесно облекување. Постава и влошка од 100% памук. Гумен ѓон.

STARFIT® ФЛЕКСИБИЛНА ТЕХНИЧКА ВЛОШКА ОД ПОЛИУТЕРАНСКА ПЕНА ЗА ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ.

Црна | 6209/830

999,00 MKD-70%299,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • EU 20 (12,5cm)
  • EU 21 (13cm)
  • EU 22 (13,5cm)
  • EU 23 (14,5cm)
  • EU 24 (15cm)
  • EU 25 (15,5cm)
  • EU 26 (16,5cm)
  • EU 27 (17cm)
  • EU 28 (17,5cm)

Стави во кошничка