ЅВОНЕСТИ ПАНТАЛОНИ СО ДЕЗЕН

Панталони со висок струк со предни паспул џебови. Ѕвонести долни рабови. Закопчување со метална кука и патент.

САМО ЕДНА | 7385/465

1.490,00 MKD-30%999,00 MKD

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.