ЅВОНЕСТИ ПАНТАЛОНИ ОД ЖАКАРД

Панталони со висок струк и еластичен колан. Ѕвонести ногавици.

Црна / Бела | 5039/613

1.290,00 MKD-30%849,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • S
    Слични производи 
  • M
  • L
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.