ШАРЕН ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР НА РИГИ

Плетен џемпер со кружен изрез, долги ракави и ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 30% рециклиран полиестер.

999,00 MKD

Боја Во повеќе бои | 1473/548

Изберете величина

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и